Dogecoin tweet
Kripto Para Haberleri

Ünlülerin Dogecoin Tweetleri Devam Ediyor

Ünlü isimler sırasıyla Tweeter’da Dogecoin (DOGE) hakkında twitler atmaya devam ediyor. Tesla CEO’su Elon Musk’ın akabinde evvelki gün dünyaca ünlü rock kümesi Kiss’ten Gene Simmons da Twitter üzerinden DOGE paylaşımları yapmıştı. Simmons 1 Şubat’ta DOGE ve XRP aldığını duyurmuştu.

Simmons’un akabinde dün gece de ünlü hiphop’çı Snoop Dogg, Dogecoin paylaşımında bulundu. Twitter üzerinden Elon Musk’ı etiketleyerek “Snoop Doge” paylaşımı yapan ünlü isim tweet’i sabitledi.

dogecoin tweet

Snoop Dogg’un bu tweeteine Simmons da cevap verdi. Simmons, Şimdi ortamıza Snoop Doge da katıldı, geriye tek bir şey yapmak kaldı diyen bir Reddit içeriğini paylaştı.

 

Snoop Dogg Piyasa Alışkın

Ünlü Şarkıcı Snoop Dog, 2013’te albümlerini 0.3 BTC’den satmıştı. Bugünkü Bitcoin bedeline nazaran, albüm başına önemli bir sayı kazandığını söylemek mümkün. Öte yandan The Coin Shark’a nazaran Snoop Dogg geçmişte bir XRP Topluluk Gecesi partisine de iştirak sağlamıştı. Ayrıca Snoop Dogg Instagram hesabından da Dogecoin paylaşımında bulundu. Dogecoin hareketliliği devam ediyor.

Diğer ilgili Yazılar