Kripto Para Haberleri

Ripple Kurucusu XRP Satmaya Devam Ediyor

XRPscan’den alınan bilgiler, Ripple kurucusu Jed McCaleb’in bir hafta boyunca cüzdanından büyük ölçülerde XRP transfer ettiğini gösteriyor. 20-26 Şubat tarihleri ​​arasında McCaleb, altı başka süreçte tacostand cüzdanından 135,8 milyon XRP’den fazlasını taşıdı.

Eski CTO, 22-26 Şubat ortasında beş sefer 19 milyon XRP‘den fazla ödeme yaptı. Aşağıdaki görselde görüldüğü üzere 20 Şubat’ta ise 38 milyondan fazla XRP taşıdı.

XRP’nin fiyatı son iki haftadır düşüyor ve yazının yazıldığı sırada XRP, son 24 saatte %7’lik bir düşüşle 0,43 dolardan süreç görüyordu. Bu, McCaleb’in nakde çevirdiği XRP ölçüsünün yaklaşık 58 milyon dolar olduğu manasına geliyor. Daha evvel, 12 ve 15 Şubat ortasında Ripple kurucu ortağı 114 milyondan fazla XRP aktarmıştı. Son süreçlerin akabinde McCaleb’in cüzdanında 76 milyondan fazla XRP kaldı.

Bir analist, tacostand cüzdan fonları dışında, McCaleb’in soğuk depoda kalan 2 milyardan fazla XRP’ye sahip olduğunu ve eski CTO’nun cüzdanından büyük ölçüde XRP aktarmaya devam etmesi durumunda ölçünün Mayıs ayına kadar tükeneceğine inandığını söyledi.

Diğer ilgili Yazılar