Kripto Para Haberleri

Flare Networks, Stellar (XLM) ile İş Birliği Yapıyor!

Stellar (XLM), akıllı kontratlar sağlayıcısı Flare Networks tarafından entegre edilecek.

Ripple takviyeli Flare Networks, Stellar’a (XLM) akıllı kontratlar getiriyor. Bundan evvel Flare Networks ayrıyeten XRP, Litecoin ve göğüs kripto para ünitesi Dogecoin için takviyesini açıklamıştı.

Birlikte Çalışabilirlik Anahtardır

Akıllı mukaveleler sağlayıcısı Twitter duyurusunda, ekosistemlerin birleştirilmesi gerektiğini belirterek maksimalizme karşı bir savaş açıyor.

Birlikte çalışabilirlik odaklı blok zincirinin 2021’in birinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. F-Asset protokolü, rastgele bir kripto para ünitesinin akıllı bir mukavele varlığına dönüşmesine ve gelişen merkezi olmayan finans ekosisteminin bir modülü olmasına müsaade verir.

Böylesi bir formda, Flare Networks, Ethereum’un (ETH) öğlen yemeğini çalmayı hedefliyor zira en büyük ikinci blok zinciri Binance Smart Chain (BSC) üzere rakiplerin ağır rekabetiyle karşı karşıya.

Büyüyen Bir Ekosistem

Aralık ayında XRP sahipleri için çok konuşulan Spark airdrop’unun akabinde, DeFi protokolü Flare Finance, bu yılın sonlarında DAOFlare (DFLR) token’larını da dağıtacak.

Daha evvel bildirildiği üzere Flare Networks, Gala Games’i entegre ederek büyüyen ekosistemini genişleterek kızgın NFT yarışına da girdi.

Diğer ilgili Yazılar