dao token
Kripto Para Haberleri

DAO Maker Platform Tokeni DAO, 2 Büyük Borsada Listelendi!

Değerli teknoloji firmalarından birisi olan DAO Maker, geçtiğimiz haftalarda kendi platform tokenini duyurmuştu. DAO Maker’ın token’ı bugün 2 değerli kripto para borsasında listelenmiş durumda.

DAO Maker, bugün DAO/USDT ve DAO/BTC çiftleriyle Kucoin’de satışa sunuldu. Tokeni listeleyen borsalar arsında Kucoin ve Gate Exchange yer aldı. Gate Exchange’de ise DAO/USDT, DAO/ETH ve DAO/BTC çiftleriyle alım satıma açıldı.

DAO Maker, listelenmenin akabinde şu açıklamayı yaptı:

  • DAO token için olağanüstü bir lansman, herkese teşekkür ederiz. Artık Kucoin ve Gate’de DAO ile ticaret yapabilirsiniz.

  • 500.000 DAO yakıldı

  • Yakılan token’ların kıymeti 2.000.000 USD’ye ulaştı

  • Birinci saatte 5.000.000’in üzerinde hacim oluştu.

  • Daha uygun şeyler gelecek.

DAO Maker, içeriğin yazıldığı anda Coingecko bilgilerine nazaran 1.91 dolardan süreç görüyordu. Öte yandan kripto para ünitesi Coingecko’da en çok aranılan kripto paralar ortasında yer alıyor.

DAO Maker Nedir?

2018’den beri kendi kendini finanse eden DAO Maker, artık kripto para ünitesi alanındaki en saygın ve en yaygın ilişkili isimlerden birisi haline geldi. Firma sanayi önderlerine teknoloji eserler, ahenk tahlilleri, kaynak yaratma ve stratejik danışmanlık manasında dayanak sunuyor.

DAO Maker, blockchain alanındaki teşebbüsleri destekleyen esaslı bir danışmanlık ajansı ve yazılım sağlayıcısı. LTO Network, Elrond Network, Harmony Protocol, AVA Labs, 2key Network, Injective Protocol, Orion Protocol, NEM ve DEFI Unicorn Open Predict üzere projeler muteber müşterileri ortasında yer alıyor.

Diğer ilgili Yazılar