1inch-airdrop
Kripto Para Haberleri

1inch Airdrop Düzenledi, 83 Milyon Dolar Dağıtıldı

Piyasada adını yeni yeni duyuran DeFi platformu 1inch Exchange, ikinci airdropunda 15 milyondan fazla 1INCH token dağıttı. 1inch, DeFi kullanıcılarına kendisi üzere bir DEX toplayıcı kullanmanın yararlarını göstermeyi umduğunu söyledi.

1inch Exchange, Çin yeni yılı için öteki bir airdrop daha düzenledi. 1inch Exchange, Çin Yeni Yılını anmak için 15 milyondan fazla token dağıtmaya karar verdi. Merkezi olmayan borsa toplayıcısının ardındaki takım, bugün erken saatlerde bir blog gönderisinde airdrop’u duyurdu. 15.055.000 1INCH token, çeşitli kriterleri karşılayan DeFi kullanıcılarına dağıtılacak ve 2020’de Noel Günü’nde yapılan evvelki 1inch airdrop’a eklenecek.

Token airdropları, 1 inç üzere DeFi protokolleri arasında artık geleneksel hale geldi. Tokenların çoğu, birinci token airdropunu kaçıran 1inch kullanıcıları için tahsis edildi. Kimileri 1inch havuzlara likidite sağlayıcılarına, başkaları ise Mooniswap kullanıcılarına gitti. Süreç katmanları ve limit buyruğu kullanıcıları ile Argent, Authereum, Gnosis ve Pillar cüzdanları için daha küçük bir ayrım daha vardı. Yani airdroba katılmak için uniswap’da olduğu gibi önceden platform üzerinde işlem yapmış olmanız gerekiyordu. Yeni katılanlar bu dağıtımdan token alamayacak.

Bu airdrop için uygunluk kriterleri :

  • Airdrop için uygun olan cüzdanlar, 24 Aralık 2020’den önce protokolle etkileşime girmiş olmalı
  • 15 Eylül 2020’den öncebir ticaret yapmış olmalı
  • Dört yahut daha fazla alım satım yapmış olmalı ya da 20 doların üzerinde süreç görmüş olmalıdır

Yeni Kullanıcılar İçin Airdrop

Airdrop’un tahminen de en değişik istikameti, 1inch yahut Mooniswap kullanmayan cüzdanlar için altı milyon token’ın tahsis edilmesidir. Bu token’lar, 2021’de en az 20 eşsiz süreç günü ve üç süreç kaydıyla Uniswap kullanıcılarına gitti. 1inch’lik takım, bundan botların hariç tutulduğunu belirtti.

1inch kurucu ortak ve CEO Sergej Kunz, bu kararın protokole yeni kullanıcılar çekmenin bir yolu olduğunu ima etti. Airdrop’u duyuran blog gönderisinde, “Onlara en âlâ fiyatları ve toplayıcımızın avantajlarını göstermek istiyoruz” dedi. 1INCH içerik hazırlanırken 5.51 dolar bandında görünüyordu.

Diğer ilgili Yazılar